CAVALIADA Poznań 2023

Podziel się

Hipodrom Wola partnerem prestiżowych rozgrywek w ramach CSI4*W CAVALIADA Poznań 2023

W dniach od 7 do 10 grudnia, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, odbyła się CAVALIADA Poznań. To najbardziej rozpoznawalne wydarzenie jeździeckie w Polsce, w tym roku wróciło do prestiżowego poziomu CSI4*W. Jesteśmy niezwykle dumni, że Hipodrom Wola mógł być częścią CAVALIADY, jako partner. 

W ramach CAVALIADA Poznań rozegrano aż dwa konkursy o nagrodę Hipodromu Wola! W piątek na Arenie 7A rozegrano konkurs Dużej Rundy, w którym to zwyciężył dobrze znany CAVALIADOWEJ publiczności (zwycięzca CAVALIADA Summer Świnoujście 2023) Marvin Jungel na koniu Viva Las Vegas W. W sobotę rano na Arenie 5 rozegrano Finał Małej Rundy, w którym triumfowała Natalie Kovarova i Call Me Jabri. W obu dekoracjach uczestniczył Prezes Zarządu Hipodrom Wola - Jakub Patelka. 

W trakcie CAVALIADA Poznań swój debiut na arenie miały nowe przeszkody Hipodromu Wola. Po wydarzeniu, nowe przeszkody zasilą stawkę przeszkód konkursowych w naszym obiekcie.

CAVALIADA Poznań to również miejsce, w którym wystartowali pensjonariusze Hipodromu. Bardzo dobrze w sobotnim konkursie CAVALIADA Future spisał się Tomek Goszczyński, który po świetnym przejeździe w konkursie na styl awansował do rozgrywki, którą to ukończył bez punktów karnych.